Green Card Hakkında
  Amerika Rehberi

Haberler
Green Card DV2015 Başvuru Tarihleri Belli Oldu!!
Green Card Başvuru Takibi
Green Card İçin Sunduğumuz Hizmetlerden Siz de Yararlanın!
Green Card Hizmetlerimiz
Green Card Çekilişine Kimler Katılabilir?
Green Card Çekilişi İle İlgili Sahte Bilgilendirmelere Karşı Dikkatli Olun!
 

 

GREEN CARD DV 2015 BAŞVURU

TARİHLERİ BELLİ OLDU!!!

Green  Card DV 2015 çekilişine katılmak için resmi başvuru tarihleri açıklandı! Resmi başvurular 01 Ekim 2013 - 02 Kasım 2013 tarihleri arasında yapılacaktır.


Green Card DV2015 çekiliş başvurunuzu amerikagreencardcekilisi.com ile yapın, siz de kazanın!

 

GREEN CARD ÇEKİLİŞİ BAŞVURU ÜCRETLERİMİZ 

Başvuru Süresi
Ücret
1 Yıllık Başvuru
35 TL
3 Yıllık Başvuru
50 TL
5 Yıllık Başvuru
75 TL

 

 

 DV 2015 GREEN CARD ÇEKİLİŞİ BAŞVURULARIMIZ BAŞLAMIŞTIR!!!

amerikagreencardcekilisi.com Green Card çekilişlerinde yıllardır verdiği eksiksiz danışmanlık hizmetini bu yıl da devam ettiriyor.

Amerika Birleşik Devletleri'nde yasal olarak oturma ve çalışma izni sağlayan Green Card için, sizleri yaklaşık 1 senelik bir başvuru süreci bekliyor.

Bu aşamada amerikagreencardcekilisi.com bu 1 senelik süreçte sizlere en iyi danışmanlığı yaparak belgelerinizi eksiksiz olarak ve zamanında konsolosluğa iletecektir.

Unutmayın !!! Green card başvuru sürecinde başvuru yapabilen ülkelerden gelen 100.000'e yakın başvuru arasından elemeler öncelikli olarak çekiliş, sonrasında ise evrak doğruluğu usulüne göre yapılır ve bu anlamda yanlış veya eksik verdiğiniz bir bilgi, konsolosluk tarafından öngörülen ebatlarda ve çözünürlükte çektiremediğiniz bir fotoğraf ve başvurularınızdaki 1-2 günlük bir gecikme bile başvurularınızın değerlendirmeye bile alınmadan Green Card şansınızı kaybetmenize neden olur. Bu nedenle Green Card hayallerinize ulaşmada profesyonel bir destek almanız en doğrusu olacaktır.

www.AMERIKAGREENCARDCEKILISI.com
 
Amerikan Hükümeti’nin her sene yaklaşık 55.000 kişiye sunduğu bu fırsattan siz de yararlanabilirsiniz.
 
GREEN CARD SAHİPLERİNE 10 ALTIN AVANTAJ!
 
1.     Green Card sahibi olarak Amerika'da ömür boyu yasal olarak oturma, çalışma (devlet veya özel sektör), kendi işinizi kurma, personel çalıştırma, kredi başvurusunda bulunma gibi haklarınız vardır.
2.     Green Card sahibi olarak seçme seçilme hakları dışında, Amerikan vatandaşlarının sahip olduğu bütün haklara sahip olursunuz.
3.     Green Card sahibi olarak herhangi bir sabıkanızın bulunmaması durumunda 5 sene sonra Amerikan vatandaşlığına başvurarak vatandaşlık hakkı kazanabilirsiniz. Bu durumda Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığını kaybetmeden çifte vatandaşlığın birçok avantajından faydalanabilirsiniz.Green Card sahibi olursanız eşiniz ve varsa 21 yaş altındaki bekar çocuklarınız da sizinle beraber Green Card sahibi olmaktadır. 
4.     Green Card sahibi olmak, Amerika'da eğitim görmek isteyen öğrenciler için de bulunmaz fırsatlar sunmaktadır. Green Card sahibi olarak Amerika'daki okullarda indirimli ve burslu öğrenim görebilirsiniz. Bu sayede eğitim konusunda Amerikalı öğrencilerle eşit haklara sahip olursunuz. Okurken aynı zamanda çalışma fırsatı da bulabilirsiniz.
5.     Green Card sahibi olarak Amerikan Devlet üniversitelerine burs başvurusunda bulunabilirsiniz. Green Card sayesinde diğer ülkelere yapacağınız vize başvurularında da büyük avantaj sahibi olursunuz.
6.     Green Card sayesinde Amerika içerisinde kolayca ev, araba ve gayrimenkul alıp satabilirsiniz.
7.     Green Card sahibi olarak, Amerika'da bulunan yabancılara uygulanan farklı işlemlere dahil edilmezsiniz. 
8.     Green Card sahibiyseniz istediğiniz zaman Türkiye'ye gelme hakkınız saklıdır. Bu konuda herhangi bir sınırlama yoktur. Bu durumda Amerika'da yasal olarak yaşama ve çalışma hakkınız saklı tutulacaktır.
9.     Green Card kazandıktan sonra Amerika'ya gitmek istemediğiniz taktirde herhangi bir işlem yaptırmanıza gerek olmadan bu hakkınızı iptal ettirebilirsiniz, bu işlem için sizden herhangi bir ücret talep edilemez.
10.   Green Card sahibi olarak Amerika içerisindeki çalışma şartlarınız ve sosyal güvenceleriniz Amerika yasaları garantisi altına alınır. 
 
Detaylı bilgi almak ve online başvurunuzu yapmak için www.AmerikaGreenCardCekilisi.com web sayfasınız ziyaret edip, başvuru formunuz doldurmanız yeterlidir. Bu büyük çekilişe katılım ücreti sadece 25 TL olup, 5 yıllık başvuru yapıp şansınız 5 kat arttırmak isteyenlere özel kampanyalı fiyat 65 TL’dir. Şimdiden bol şanslar dileriz…

HEMEN BAŞVUR

Green Card Nedir? Green Card ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın>>>

Green Card ile ne gibi haklara sahip olacaksınız? Green Card avantajlarının tamamı için tıklayın>>>
Green Card'a Kimler Başvurabilir? Green Card başvuru koşulları için tıklayın>>>
Green Card Başvurusu Kaç Aşamadan oluşuyor? Green Card başvuru aşamaları için tıklayın>>>
Neden amerikagreencardcekilisi.com ile başvurmalısınız? Green Card başvurusu süresince kesintisiz danışmanlığımız ve hizmetlerimiz için tıklayın>>>

  

Faydalı Linkler

Green Card | Green Card Nedir? | Green Card Çekilişi | Green Card Çekilişine Kimler Katılabilir? | DV 2011 Green Card Çekilişi | Hizmetlerimiz | DV 2010 Kazananlar | Green Card Başvurusu | Green Card Fotoğraf Özelliği | Green Card Kazanma Olasılığı | Green Card Kazananlara Danışmanlık | Green Card Kazanma Şansı | Toplu Green Card Başvurusu | Amerika'da Yaşam | Amerika'da Eğitim | Amerika'da İş Olanakları | Amerika'da Nüfus ve Yerleşim | Amerika'da Türkler | Amerika Vizesi Çeşitleri | Amerika'daki Büyükelçilikler

 

 

RESİM GALERİSİ
Amerika Green Card-1


Amerika Green Card-2

Anket
Neden Green Card ?
Amerika'da eğitim görmek için  (%21)
Amerika'da iş kurmak için  (%9)
Amerikan vatandaşlığı hakkı kazanmak için  (%12)
Amerika'ya vizesiz girebilmek için  (%14)
Amerika'da yasal olarak çalışabilmek için  (%45)

E-Mail Listesi

Green Card çekilişi hakkında en son haberleri ve güncellemeleri anında öğrenmek istiyorsanız lütfen e-posta adresinizi girip Üye ol butonuna tıklayınız.

 

Mail Adresi
Ad Soyad
Üye Ol

Döviz Bilgileri

Sitemizde yayınlanmakta olan döviz kurları Merkez Bankası web sitesinden alınmakta olup en güncel şekilde sunulmaktadır.

USD 2,71 YTL
EURO 2,94 YTL
İstatistik
Toplam Ziyaretçi: 918978
Ziyaretçi: 5

amerikagreencardcekilisi.com bir Campus Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İştirakidir

©2013 - www.amerikagreencardcekilisi.com 

ONLINE GREEN CARD BAŞVURUSU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

Tel: +90 (312) 4680030  Fax: +90 (312) 4680069  E-mail: bilgi@amerikagreencardcekilisi.com

GREEN CARD ANASAYFA

 

 


Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.